blaty bambusowe

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe produkty takie jak bambusowe blaty kuchenne, stołowe, blaty do biurek, bambusowe półki i ławy.

Istnieje możliwość personalizacji i dopasowania wymiarów każdego produktu na życzenie.

 

Z bambusa wykonuje się najróżniejsze meble, elementy wyposażenia czy dekoracje. Materiał ten jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale jednocześnie pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu. Bambus jest bardzo stylowym drewnem, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu różnych miejscach. Surowiec ten sprawdzi się chociażby jako blat kuchenny lub łazienkowy.

 

 


 

Bambusowy blat kuchenny

 

Klasyczna bądź nowoczesna – nieważne, w jakim stylu urządzona jest Państwa kuchnia, ponieważ do każdej można dopasować oferowany przez nas blat bambusowy. Będzie on pięknie prezentował się zarówno w zestawieniu z jasnymi, jak i ciemnymi meblami. Co więcej, blaty kuchenne bambusowe to gwarancja wysokiej jakości oraz naturalności, ponieważ dostępne u nas produkty to najwyższa jakość materiałów.


BAMBUSOWY BLAT DO stołu lub biurka

 

Blaty z bambusa będą świetnym wykończeniem mebli - stołów czy biurek. Oferujemy całkowitą personalizację wybranych przez siebie produktów - każdy Klient może dopasować swój blat uwzględniając jego rozmiar, kolor blatu oraz rodzaj wykończenia. W ten sposób nasz blat na pewno spełni Państwa oczekiwania. Jeśli poszukujecie Państwo estetycznego, a jednocześnie funkcjonalnego blatu, to ten wykonany z bambusa będzie najlepszym rozwiązaniem.