stół bambusowy

Stół to jeden z najważniejszych mebli w całym domu. To właśnie tutaj jemy wspólne posiłki z rodziną czy spędzamy czas w gronie przyjaciół. Najczęściej stoi on w centralnym miejscu każdego domu, dzięki czemu zwraca uwagę każdego domownika oraz gościa. Właśnie dlatego stół powinien być estetyczny, ale jednocześnie trwały oraz wykonany z wysokiej jakości materiału. Takim materiałem jest bambus, z którego produkujemy nasze meble.

 

Stół bambusowy we wnętrzach

Klasyczne lub nowoczesne – nieważne w jakim stylu urządzone jest pomieszczenie. Bambus to materiał, który będzie świetnie prezentował się we wszystkich wnętrzach. Wszystko dzięki jego uniwersalnemu wyglądowi, który podkreśli styl, a jednocześnie nada szyku. Co więcej, stół z bambusa można z powodzeniem wykorzystać zarówno w domowym salonie, jak i w restauracji, a nawet sali konferencyjnej.

Wymarzony stół z bambusa

Naszym Klientom zapewniamy możliwość skomponowania dokładnie takiego stołu, o jakim marzą. Wystarczy, że w formularzu kontaktowym napiszesz nam interesujący Cię rozmiar, kolor blatu, wykończenie, oraz rozmiar nóg. Dzięki temu otrzymasz całkowicie zindywidualizowany produkt, który będzie dokładnie tym, czego poszukujesz. Oferowane przez nas stoły bambusowe to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości użytych materiałów, dzięki czemu posłużą one przez długie lata. Dodatkowo taki mebel będzie pięknie prezentował się w każdym wnętrzu. 

Stół kuchenny karmelowy

Nogi stalowe czarne o wymiarze 70x70cm (przekrój 6x2cm)

Blat o grubości 2cm, do wyboru:

1 100,00 zł

  • dostępny
  • czas dostawy: ok. 3 dni1

Stół kuchenny naturalny

Nogi stalowe czarne o wymiarze 70x70cm (przekrój 6x2cm)

Blat o grubości 2cm, do wyboru:

1 100,00 zł

  • dostępny
  • czas dostawy: ok. 3 dni1

Stół kuchenny tygrys

Nogi stalowe czarne o wymiarze 70x70cm (przekrój 6x2cm)

Blat o grubości 2cm, do wyboru:

1 100,00 zł

  • dostępny
  • czas dostawy: ok. 3 dni1

 

 

 

 

PERSONALIZACJA

 

Stwórz z nami swój wymarzony stół. Wybierz dowolną wielkość, grubość, kolor wykończenie blatu i rozmiar nóg. Wypełnij formularz na dole strony, a my wycenimy dla Ciebie wymarzony mebel. 

 


SKOMPONUJ SWÓJ WYMARZONY STÓŁ DO KUCHNI

WYBIERZ BLAT:

 

BAMBUS STANDARD (twardość porównywalna do dębu)

Kolor natur

Kolor karmel

Czy wiesz, że...

 

kolor drewna bambusowego uzyskuje się w sposób naturalny poprzez proces karmelizacji cukru zawartego we włóknach bambusa. Im dłużej bambus poddawany jest wysokim temperaturom, tym ciemniejszy kolor uzyskuje.


BAMBUS SUPER-TWARDY (ponad 2x twardszy od dębu)

Kolor ST natur

Kolor ST karmel

Kolor ST tygrys

Kolor ST czekolada


WYBIERZ WYKOŃCZENIE KRAWĘDZI

 

Wybierz dowolne zaokrąglenie krawędzi, od braku zaokrąglenia (ręcznie lekko oszlifowane krawędzie), przez delikatne zaokrąglenie po bardzo mocne.

 


DOBIERZ IDEALNE NOGI DO STOŁU

 

Możesz zamówić nogi o dowolnej wysokości,

szerokości i przekroju a także kolorze.


 

 

INDYWIDUALNA WYCENA W CIĄGU 24H!

 

Wypełnij nasz krótki formularz,

a otrzymasz od nas dokładną wycenę: